6.8 C
Brno
Sobota, 1 dubna, 2023
- Reklama -časopis
DomůBydleníOsvětlení do koupelny

Osvětlení do koupelny

Osvětlení do koupelny je stejně důležité jako funkční zařízení. Ovlivňuje vzhled, ale také komfort a pohodlí při používání koupelny. V koupelně provádíme hygienické aktivity, ale také mnoho přesných kosmetických a kosmetických činností. A bez dobrého světla může být denní péče těžká.

SVĚTLO POTŘEBNÉ V KOUPELNĚ
Aby světlo v koupelně mohlo plnit svoji funkci, je třeba jej pořádně uspořádat. Nejprve je třeba mít všeobecné stropní osvětlení rovnoměrně osvětlující všechny povrchy bez zbytečných stínů a kontrastních ploch. Pro osvětlení sprchového koutu a vany je vhodné jemné místní osvětlení. Doplňkové osvětlení, jako je osvětlení zrcadla a umyvadel je stejně důležité. Svítidla uspořádaná na bocích a nad zrcadlem jsou velmi dobré řešení. Toto uspořádání zajistí, že stíny ze všeobecného osvětlení budou minimalizovány a tvář bude dobře osvětlená. Stejně důležité je správné zvolit intenzitu svítidel, v ideálním případě by mělo být v koupelně několik slabších bodů světla.

DŮLEŽITÁ JE HERMETICKOST
Projektování osvětlení v koupelně vyžaduje dosažení osvětlení s příslušnými parametry těsnosti. Hermetická svítidla zaručují, že nepříznivé podmínky v místnosti, jako například páry, nebudou nepříznivě ovlivňovat jejich výkonnost. Bezpečnost v moderních technologiích je pevným základem. V obchodě Merkury Market naleznete stropní a nástěnné osvětlení určené pro koupelny a splňující všechny technické požadavky.

OSVĚTLENÍ PRO DOKONALÝ MAKE-UP
Čím více je světlo zaostřeno, tím silnější a hustší stíny vytvářejí osvětlené předměty. Silně definované tmavé kruhy pod očima a pod nosem mohou způsobit nerovnoměrné rozložení kosmetiky, což je důvod, proč by osvětlení pro make-up v koupelně mělo být rozptýleno. Nejlepší budou svítidla s mléčnými odstíny nebo membránami, která zlepší difúzi světla vyzařovaného svítidly.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek