6.8 C
Brno
Sobota, 1 dubna, 2023
- Reklama -časopis
DomůDům a BytNábytek dle vašeho přání

Nábytek dle vašeho přání

Vybrat nábytek pro obývací pokoj, kuchyň, ložnici nebo dětský pokoj může být velmi obtížné. Každý z členů domácnosti má vlastní představu o designu interiéru a specifických individuálních potřebách. Útulně zařízený dům je takový, ve kterém se každý jeho obyvatel cítí dobře, má své vlastní místo a jeho společný prostor je funkční a zve ke společnému trávení času.

Chcete zařídit vaše bydlení podle nejnovějších trendů, ale nevíte, co je nyní v módě? Nebo je možná výběr správného vybavení tak široký, že se v něm ztrácíte? Využijte naše rady a inspirujte se! V našem internetovém obchodě naleznete nápady na stylové a moderní uspořádání nábytku s použitím produktů z Mercury Marketu. Vzhledem k různým potřebám zákazníků a různé funkce místností v domácnosti, Mercury Market rozdělil sortiment internetového obchodu podle jejich funkce.

Nábytek do kuchyně, koupelny a obývacího pokoje
V sekci nábytek pro kuchyni a jídelnu naleznete vybavení potřebné pro chod kuchyně a jídelny. Kromě kompletů kuchyňského nábytku, kuchyňských židlí nebo stolů a židlí zde naleznete také kuchyňské desky, keramické panely s dekorativními kuchyňskými motivy, nebo barové židle. Nábytkové a dekorativní prvky představují různé styly interiéru – od moderní po tradičnější. Milovníci avantgardní, rustikální a provensálské kuchyně snadno najdou zařízení vhodné pro sebe, a to z hlediska ceny i kvality.

Nábytek do koupelny obsahuje návrhy na hotové soupravy koupelnového nábytku, ale také samostatný koupelnový nábytek. Umožňuje vám nastavit nábytek podle velikosti koupelny a individuálních potřeb uživatelů. V této kategorii naleznete také velký výběr koupelnových zrcadel, která neodmyslitelně do této místnosti patří.

Velmi bohatá a rozsáhlá kategorie je nábytek do obýváku. Při uspořádání obývací místnosti můžete použít hotové obývací stěny nebo samostatnou nabídku různých skříněk, komod, skříní, vitrín, sedaček, rohových sedaček nebo pohovek. Výběr správného vybavení závisí na množství prostoru, který máte k dispozici a na mnoha funkcích, které musí plnit obývací pokoj nebo hala. Sortiment Mercury Marketu nabízí na výběr také množství pohovek a rozkládacích pohovek s funkcí spaní, stolky různých velikostí a židle, které lze zakoupit i jednotlivě. To umožňuje přizpůsobit zařízení individuálním potřebám spojeným s používáním obývacího pokoje a haly. Nábytek do obývacího pokoje je v nabídce v různých stylech a ve více barevných provedeních.

Zařiďte vaši ložnici, kancelář a dětský pokoj nábytkem z Mercury Marketu
Nábytek do ložnice nabízí velký výběr postelí, matrací a nočních stolků. K dispozici je také atraktivní nabídka skříní – vše, co potřebujete k zajištění komfortu a pořádku na jednom z nejdůležitějších míst v domě.

Nábytek do kanceláře sestává z kancelářských židlí a křesel, širokého sortimentu stolů a přídavných zařízení ve formě regálů. Prvek, jemuž stojí za to věnovat mu pozornost, jsou rohové stoly, což umožňuje maximální využití prostoru a velmi pohodlné použití. V sekcí nábytku do předsíně máte na výběr vše, co potřebujete ve vstupním prostoru do vašeho příbytku – skříň se zrcadlem, skříňku pro skladování bot a místo pro zavěšení svrchního oděvu. Také věšáky a věšákové stěny se zrcadlem.

Nabídka nábytku do dětského pokoje je adresová nejen na zařízení útulného pokoje pro nejmenší, ale i pro teenagery. Mnohé návrhy na regály nebo pohovky mají moderní design, který je vhodný i do studentských pokojů, případně jiných místností bytu.

Pro ty, kteří hledají konkrétní typy nábytku, jsme připravili kategorie – čalouněný nábytek a tvrdý nábytek. Tato jednoduchá divize umožňuje rychle najít nábytek, který hledáte. Splnění vašich snů o perfektní domácnosti je s Merkury Marketem tak jednoduché. Prohlédněte si nabídku našeho online obchodu.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek